Jestem familiologiem, kryminologiem i trenerem metod relaksacyjnych. Od kilku lat zagłębiam się w tematyce mindfulness i medytacji, staram się wplatać te wyjątkowe wartości w życie moje, mojej rodziny i zachęcać otoczenie do zwrócenia uwagi na zalety relaksowania ciała oraz umysłu. Przeszłam 8-tygodniowy kurs MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), a także inne warsztaty z technik uważności, arteterapii, bajkoterapii, sensorycznych zabaw z dzieckiem, pedagogiki M. Montessori, które pozwalają mi na wykorzystywanie sprawdzonych oraz skutecznych metod i idei. Ponadto każdego dnia staram się zwiększać swoją wiedzę poprzez zapoznawanie się z literaturą branżową, a także uczestnicząc w szkoleniach dotyczących świadomego rodzicielstwa i funkcjonowania rodziny. Posiadam również doświadczenie zawodowe w pracy z rodzinami i dziećmi.

Jestem szczęśliwą mamą i żoną. Uwielbiam wspólnie spędzać czas z rodziną i chociaż brzmi to bardzo optymistycznie, to rodzina jak powszechnie wiadomo jest ogromnym wyzwaniem oraz wyboistą drogą, jednak docenianie obecnej chwili częściej pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji i odczuwaniu przyjemności nawet w trudnych momentach.

Jako rodzice możemy sprawić, by nasze dzieci idąc własną drogą, napotykając przy tym różne przeszkody, mogły świadomie przejść obok nich, lub znaleźć rozwiązania by je pokonać, odczuwając jednocześnie szczęście i wdzięczność.